Valentýn

18. února 2007 v 3:03 | black sun |  Povídky
Probouzím se kolem páté hodiny raní. Přemýšlím, co mě dnes čeká a pomalu mi dochází, že je dnes ten všemi opěvovaný Valentýn. Já to vidím tedy trošku jinak, jeden den v roce se na sebe všichni falešně culí, dávají si dárečky a tvrdí jak se milují. Nic komerčnějšího neznám…
Dříve to však bylo jinak. Ještě loni jsem byla celá natěšená již týden předem. Kupovala jsem dárečky pro svou lásku a na celý svět se jen smála…
Jaká to je již doba, co jsem vyslala do okolí upřímný úsměv. Poslední čtyři měsíce jen brečím. Jak bych se však mohla smát? Vždyť již nikdy neuvidím svou lásku…Kdybych na něj mohla jen jednou naposled pohlédnout, jen jednou naposled se ho dotknout, byl by to pro mne ten nejhezčí dárek jaký může být. Proto s znovu choulím pod peřinu a snažím se usnout, třeba se pak probudím a zjistím, že je všechno jinak, že byl všechno jen zlý sen…O tohle se pokouším den co den, avšak to celé je krutá realita. Nesnáším svět! Bez lásky je život utrpení!
Znovu se budím asi v osm hodin, máme prázdniny, proto jsem doma. Rodiče jsou v práci a já mohu znovu utéct od reality. Zatemňuji závěsy, zapaluji svíce a v rohu svého pokoje si prohlížím fotky. Neubráním se slzám…miluji ho, čtyři měsíce po té tragédii to bolí snad ještě víc. Beznaděj, odpor k světu se od rána neustále zvětšuje. Slyším z venku ten smích, čistý zamilovaný smích. Nesnáším tento svět! Potřebuji nějak utišit svou psychickou bolest a tak se znovu jako včera, předvčerejškem a všechny dny po té tragédii uchyluji k žiletce. Jen na chvíli přehluší fyzická bolest psychickou, ale i ta chvíle je spásná…Když v tom, rodí se ve mně rodí myšlenka. Říznout se malinko a nebo víc? Pomalu, ne silně přejíždím po kůži…Vytéká kapka a já píši krví na podlahu vzkaz : PROMIŇTE !!! Představa, že se znovu setkám se svým drahým je moc silná. Dokončuji svoje dílo…Beru žiletku, která hluboce proniká do mého předloktí. Nelituji, bude to ta nejhezčí věc na světě…Konečně ho uvidím.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 sk8(k)acka sk8(k)acka | 15. března 2007 v 19:13 | Reagovat

ja se na walentyna rozesla s mym klukem ae to je proti tomuhle nic...ae KaCi neublizuj si pac ublizujes moc i lidem kolem tebe, kteri te miluji!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama