20. února

20. února 2007 v 20:44 | black sun
Ráno jsem sice byla trochu v depce, ale teď mám supr náladu. Asi si řeknete, že jsem trochu blázen, ale radost mi udělalo to že o mně jeden kluk pověděl kámoši jak jsem hnusná. Uvědomila jsem si, jak není čas na to se utápět v smutku, kterého mám v sobě víc než dost. Avšak musím se smát a dokázat všem ostatním, že nestojím za h... . Musím prostě bojovat!!!
Přišla jsem na to, že toho o mně a klukách moc nevíte, tak vám nějak přiblížím můj svět ohledně kluků...
Ještě jako menší holka jsem si vždycky říkala, že kluci jsou jen na pohrání a odkopnutí. Asi v jedenácti letech jsem měla kluka a samosebou dva dny a nashle...Brala jsem to prostě jako úlet, on se do mě však hrozně zamiloval a neunesl ten rozchod pře srdce. Podřezal si žíly...Sice ho zachránili, ale kdybych ho někdy měla potkat tak nebudu schopná se mu podívat do očí...
Můj další vztah, jestli se tomu dá tak říkat taky nebyl geniální...Ten kluk se mi celkem dlouho líbil, na jedné zábavě jsme se potkali a on po mě vystartoval. Brala jsem to jako dobrou zábavu na večer , jenže on chtěl víc než jen pusu. Zkončilo to tak, že jsem před ním utíkala, sledoval mě až k domu, ale přežila jsem nez újmy...Ošklivá vzpomínka!
Další vztah, letošní léto a dovolená. Fajn kluk, fajn atmosféra...Taky se do mě hodně zamiloval, ale já to brala jako flirt. Léto a dovolená stejně jednou zkončí. Tak jsme zůstali dobrými přáteli.
Můj poslední vztah...Jsou to asi čtyři měsíce zpět. Je to kluk, se kterym bych klidne chodila dele, ale on si pak vybral mou kamarádku. Sama dobře vím, že srdci neporučíš...S ním jsem skončila v posteli, ale přímo k tomu nedošlo, ale i tak jsem to nechala zajit hodně daleko...
Tak to je k mým vztahům vše, proto již možná pochopíte, že se vztahů mooc bojim...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama