18. února

18. února 2007 v 17:34 | black sun
Tak teď mi fotr zase hrozně zkazil náladu. Přišel sem do pokoje, a já jsem zrovna četla komentáře k obrázkům žiletek na jednom blogu a on hned, že jestli studuju na netu takovýhle věci, tak mi ho zakáže. Asi bych vám měla povědět, jak to vlastně tenkrát začalo a jak se dověděl o mně a gothice...
Byly to doby, kdy jsem si ještě myslela, že je satanismus pro mě to nejlepší. Psala jsem si do deníku básničky a taky zápisy o tom jak fotra nesnáším, protože mě nutí chodit do kostela. Asi jsem zrovna někam spěchala, a tak jsem nechala deník na stole ve svém pokoji...Druhý den jsem si jen tak listovala a našla jsem zvýrazňovačem podtrhlou jednu optimistickou větu. Hned mi bylo jasné co se stalo. Druhý den jsem se ho zeptala a on si klidně bez okolků poví, že to četl. Ten večer mi udělal kázání, co to blbnu a že je to blbost, ať si vzpomenu na brách, který ještě když žil tak proto tomu tvrdě bojoval...Prostě hrozný rodičovský žvásty, z kterých jsem si nic nedělala.
A dnes s tím začal zas....Prej abych se podívala ráno ven, jak tam svítí sluníčko! To nedokáže pochopit, že já radši tmu???
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama